20 WITRYN CHŁODNICZYCH W CIĄGU JEDNEGO DNIA NA 500 M²: NOWY EKSPERYMENT HITLINE

//20 WITRYN CHŁODNICZYCH W CIĄGU JEDNEGO DNIA NA 500 M²: NOWY EKSPERYMENT HITLINE

Doświadczenie, zdobyte przez firmę przez lata pracy w sferze produkcji urządzeń chłodniczych oraz odpowiednia alokacja zasobów pozwoliła nam z powodzeniem przeprowadzić unikalny eksperyment.

W celu realizacji idei, powstałej 1 grudnia 2018r., wydzieliliśmy teren pod oddzielną linię produkcyjną, zebraliśmy nie użytkowany już sprzęt, który służył nam 10-12lat i utworzyliśmy przestrzeń pod produkcje małoseryjnych urządzeń od zera. Miesiąc później, 4 stycznia 2019 roku, wyprodukowaliśmy pierwsze witryny chłodnicze.
W hali o przestrzeni 500 m2 wydzielone zostały obszary dla obróbki metalu, odlewania, malowania i montażu produktów.
Na hali pracuje 11 pracowników, odpowiadających za poprawną pracę urządzeń, kontrolujących dokładność cykli produkcyjnych oraz montujących produkty.
Podczas trwania eksperymentu przekonaliśmy się, iż linia produkcyjna z minimalną liczbą kontrolującego personelu może wytworzyć wysokiej jakości witryny chłodnicze w krótkim terminie.
W rezultacie – na niewielkiej przestrzeni z minimalnymi zatratami i niewielką siłą roboczą osiągnęliśmy cel – wyprodukowaliśmy urządzenia chłodnicze od zera.
Rezultat przewyższył nasze najśmielsze oczekiwania. Hala, zajmująca jedynie 2,5% terytorium całego przedsiębiorstwa może wyprodukować do 20 urządzeń chłodniczych w dzień przy jednozmianowym cyklu pracy.
Wyłączając produkcję małoseryjnych i standardowych produktów w segmencie niskobudżetowym z produkcji ogólnej, będziemy mogli więcej czasu poświęcić na realizacje indywidualnych rozwiązań dla branży retail.

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"