Czeski Retailer wybiera witryny HitLine

Jakim powinny być urządzenia chłodnicze, aby to właśnie je zamawiający obdarzali szczególnymi względami?

Świetne jakościowo, długowieczne, praktyczne. Witryny chłodnicze Hitline, odpowiadające wszystkim europejskim wymaganiom, o konkurencyjnych cenach, po raz kolejny faworyzowane są przez dużą międzynarodową sieć supermarketów COOP.

Na początku stycznia w czeskim mieście Chotebor został otworzony nowy sklep sieci COOP. HitLine tradycyjnie zaopatrzył sklep w urządzenia chłodnicze. Zamawiający wybrali modele linii „Missouri” oraz „Louisiana”, które harmonijnie komponują się z każdym projektem, oraz witryny „Virginia cube self” i niskotemperaturowe szafki „Kansas HLT A”

Właściwości techniczne „Louisiana VF” z ukośnymi szufladami pozwalają najkorzystniej zaprezentować warzywa, zioła i owoce. Ich pojemność umożliwia ekspozycje dużej ilości towarów, a mobilność pozwala skrócić czas operacji logistycznych w sklepie.

Dla sprzedaży świeżego mięsa i serów sieć wybrała witryny chłodnicze „Missouri M PS” i „Missouri M self”. Nabiał eksponowany jest w witrynach przyściennych „Louisiana”, a mrożonki na półkach niskotemperaturowych szuflad „Kansas HLT A”. Modele te pozwalają zaoszczędzić przestrzeń sklepową oraz rozmieścić dużą ilość towarów na półkach z zachowaniem wygody dla klientów.

W oczy klientów od razu rzucają się produkty mięsne i kiełbasy wyeksponowane w witrynach „Virginia cube self”. Witryny te pozwalają zaprezentować szeroką gamę produktów.

Można zauważyć, że dzisiaj COOP coraz częściej oddaje pierwszeństwo praktycznym, pojemnościowym oraz wygodnym witrynom chłodniczym.
Urządzenia chłodnicze HitLine, charakteryzujące się optymalnymi proporcjami wymiar – pojemność, w pełni spełniają te wymagania.

Firma nie spoczywa na laurach, a otrzymując informacje zwrotne od klientów wdraża nowe rozwiązania technologiczne, udoskonala produkcję a w rezultacie osiąga coraz to lepsze sprzedaże gotowych urządzeń.

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"