My Market w Bułgarii postawił na urządzenia chłodnicze Hitline.

Im bardziej sklep troszczy się o jakość i świeżość oferowanych produktów, tym bardziej zachęca klientów do systematycznych zakupów. Właśnie dlatego nowy sklep „My Market”, który otworzył się w Bułgarii dokonał zakupu specjalistycznych urządzeń chłodniczych firmy Hitline dla każdej grupy towarów.

Ogromny asortyment produktów spożywczych, dział garmażeryjny, dział słodyczy i in. – spotyka się już praktycznie w każdym sklepie. Bogata różnorodność oferowanych produktów już nikogo nie dziwi. Należyty wybór urządzeń chłodniczych ze specjalistycznymi funkcjami i systemami chłodzenia, zapewniającymi świeżość i długotrwałą przydatność produktów stanowi kluczowe kryterium wyboru sklepu przez kupujących.

Witryny chłodnicze „Missouri M PS”, wykonane w wykwintnym białym kolorze, charakteryzują się dużą pojemnością i harmonijnie łączą się z innymi urządzeniami zainstalowanymi w obszarze sprzedażowym sklepu. Specjalistyczna witryna cukiernicza „Missouri М patisserie”, o wysokości 1270mm, doskonale współgra z linią „Missouri M”. Wysuwane palety ułatwiają pracę sprzedawcom i pozwalają tworzyć eleganckie kompozycje na niższej kondygnacji witryny.

Szczególną uwagę w „My Market” poświęcono wyborowi urządzeń chłodniczych do sprzedaży i ekspozycji świeżego mięsa. Specjalistyczna witryna „Missouri M meat” z systemem chłodzenia statycznego i dodatkową paletą chłodzoną, w porównaniu do witryn z dynamicznym chłodzeniem, stwarza idealne warunki dla przechowywania mięsa.

Gotowe wyroby z działu garmażeryjnego, w porównaniu z innymi towarami, wymagają przechowywania w szczególnych warunkach termicznych, dlatego też dział ten zaopatrzono w witryny cieplne „Missouri M heat BM”. Dania wyeksponowane za pomocą tej witryny pozostają ciepłymi i zwracają na siebie uwagę apetycznym widokiem i aromatem.

Dostarczone przez firmę HitLine witryny przyścienne „Lousiana D” nie tylko doskonale nadają się do przechowywania różnego rodzaju produktów, charakteryzując się dużą pojemnością, przy czym jednocześnie, zajmując niewiele miejsca na obszarze handlowym.

Owoce i warzywa eksponowane są w sklepie w witrynach chłodniczych „Louisiana VF”. Dzięki ruchomym półkom można stworzyć ekspozycję na zapleczu bez zakłócania pracy obszaru

My Market
My Market
My Market
Missouri M PS, Missouri M meat
Missouri M heat BM, Missouri M patisserie
Louisiana D
Louisiana D
Louisiana VF
My Market