Kansas A1SG 050/065/075 MT/HT 1HD

///Kansas A1SG 050/065/075 MT/HT 1HD
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 065/075 MT/HT 1HD 210-D500/D600A-065
Świeże mięsoDelikatesySerNabiał
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 050 MT 1HD 210-D200A-065
Kansas A1SG 050 MT 1HD 210-D200A-065
(artykuł: 0468.00)
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 050 MT 1HD 210-D200A-065
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 065/075 MT/HT 1HD 210-D500/D600A-065
Kansas A1SG 065 HT 1HD 210-D500A-065
(artykuł: 0479.02)
/
Kansas A1SG 075 HT 1HD 210-D600A-065
(artykuł: 0479.01)
a
Kansas A1SG 065 MT 1HD 210-D500A-065
(artykuł: 0479.102)
/
Kansas A1SG 075 MT 1HD 210-D600A-065
(artykuł: 0479.101)
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 065/075 MT/HT 1HD 210-D500/D600A-065

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w parametrach technicznych.

Kansas A1SG 050 MT 1HD 210-D200A-065Kansas A1SG 065 HT 1HD 210-D500A-065Kansas A1SG 065 MT 1HD 210-D500A-065Kansas A1SG 075 HT 1HD 210-D600A-065Kansas A1SG 075 MT 1HD 210-D600A-065
Długośćmm650650650
Wysokośćmm170021002100
Głębokośćmm500650750
Głębokość półkimm300470570
Pojemność wewnętrznal240520610
Efektywna pojemnośćl200486576
Powierzchnia części demonstracyjnejm20.560.880.88
Wymagana przestrzeńm20,3250,430,49
Typ otwierania drzwiwahadłowywahadłowywahadłowy
Dopuszczalne obciążenie półkikg≤ 30≤ 30≤ 30
Rodzaj półkidrutdrutdrut
Temperatura otoczeniaºС≤ +25≤ +25≤ +25
Wilgotność%≤ 60≤ 60≤ 60
Temperatura roboczaºС-5…+50…+8-5…+50…+8-5…+5
Klasa temperaturowaM1/M2/H1M1/M2/H1

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w parametrach technicznych.