Kansas A1SG 065/075/085 MT/HT 2HD

///Kansas A1SG 065/075/085 MT/HT 2HD
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 065/075/085 HT/MT 2HD 210-D1000/D1200/D1600 A-132
Świeże mięsoDelikatesySerNabiał
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 065/075/085 HT/MT 2HD 210-D1000/D1200/D1600 A-132

Kansas A1SG 065 HT 2HD
210-D1000A-132
(artykuł: 0481.02)
/
Kansas A1SG 075 HT 2HD
210-D1200A-132
(artykuł: 0481.03)
/
Kansas A1SG 085 HT 2HD
210-D1600A-132
(artykuł: 0481.04)
a
Kansas A1SG 065 MT 2HD
210-D1000A-132
(artykuł: 0481.102)
/
Kansas A1SG 075 MT 2HD
210-D1200A-132
(artykuł: 0481.103)
/
Kansas A1SG 085 MT 2HD
210-D1600A-132
(artykuł: 0481.104)
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 065/075/085 HT/MT 2HD 210-D1000/D1200/D1600 A-132
Widok z przodu
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 065/075/085 HT/MT 2HD 210-D1000/D1200/D1600 A-132
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 075 MT 2HD 210-S1200 A-132
Kansas A1SG 075 HT 2HD
210-S1200A-132*
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 075 MT 2HD 210-S1200 A-132
Widok z przodu
Szafy chłodnicze Kansas A1SG 075 MT 2HD 210-S1200 A-132

* – wymagane są dodatkowe ustalenia (oznaczone kolorem czerwonym)

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w parametrach technicznych.

Kansas A1SG 065 HT 2HD 210-D1000A-132Kansas A1SG 065 MT 2HD 210-D1000A-132Kansas A1SG 075 HT 2HD 210-D1200A-132Kansas A1SG 075 MT 2HD 210-D1200A-132Kansas A1SG 085 HT 2HD 210-D1600A-132Kansas A1SG 085 HT 2HD 210-D1600A-132Kansas A1SG 075 HT 2HD 210-S1200A-132*
Długośćmm1320132013201320
Wysokośćmm2100210021002100
Głębokośćmm650750850750
Głębokość półkimm470570660570
Pojemność wewnętrznal1130132815271328
Efektywna pojemnośćl1000120014001200
Powierzchnia części demonstracyjnejm21,551,551,551,55
Wymagana przestrzeńm20,860,991,120,99
Typ otwierania drzwiwahadłowywahadłowywahadłowywahadłowy
Dopuszczalne obciążenie półkikg≤ 30≤ 30≤ 30≤ 30
Rodzaj półkidrutdrutdrutdrut
Temperatura otoczeniaºС≤ +25≤ +25≤ +25≤ +25
Wilgotność%≤ 60≤ 60≤ 60≤ 60
Temperatura roboczaºС0…+8-5…+50…+8-5…+50…+8-5…+50…+8
Klasa temperaturowaM1/M2/H1M1/M2/H1M1/M2/H1M1/M2/H1

* – wymagane są dodatkowe ustalenia (oznaczone kolorem czerwonym)

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w parametrach technicznych.