Kansas VAZG 066/076/086 HT 2HD

///Kansas VAZG 066/076/086 HT 2HD
Szafy chłodnicze Kansas VAZG 066/076/086 HT 2HD 210-D1100/D1300/D1500A-132
Fresh meatSalami & SausagesCheeseDairy products

Szafy chłodnicze Kansas VAZG 066 HT 2HD 210-D1100A-132

Kansas VAZG 066 HT 2HD 210-D1100A-132
(artykuł: 0484.XX)
/
Kansas VAZG 076 HT 2HD 210-D1300A-132
(artykuł: 0484.XX)
/
Kansas VAZG 086 HT 2HD 210-D1500A-132
(artykuł: 0484.XX)
Szafy chłodnicze Kansas VAZG 066 HT 2HD 210-D1100A-132Front view
Szafy chłodnicze Kansas VAZG 066/076/086 HT 2HD 210-D1100/D1300/D1500A-132

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w parametrach technicznych.

Kansas VAZG 066 HT 2HD 210-D1100A-132Kansas VAZG 076 HT 2HD 210-D1300A-132Kansas VAZG 086 HT 2HD 210-D1500A-132*
Długośćmm132013201320
Wysokośćmm210021002100
Głębokośćmm660760860
Głębokość półkimm460560660
Efektywna pojemnośćl115013501550
Pojemność wewnętrznal150013001100
Wymagana przestrzeńl0,871,001,14
Typ otwierania drzwiwahadłowy
Dopuszczalne obciążenie półkikg≤ 25
Rodzaj półkikgdrut
Temperatura otoczeniaºС≤ +25
Wilgotność%≤ 60
Effective capacity temperatureºС0…+80…+80…+8
Klasa temperaturowaM1/M2/H1M1/M2/H1M1/M2/H1

Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w parametrach technicznych.